• In memoriam: Kariem Krook

 • Vorige week ontvingen wij het verdrietige nieuws dat een van onze spelers van de Zaterdag 3, Kariem Krook, op maandag 4 oktober is overleden.

  Kariem was sinds 2011 lid van VFC en heeft alle jeugdelftallen doorlopen. Kariem was een technisch begaafde speler, maar belangrijker nog: hij was graag gezien binnen zijn teams. Kariem is slechts 19 jaar geworden.

  Wij wensen zijn familie, vrienden en andere naasten veel sterkte bij het verwerken van dit verlies.
  Wij zullen hem missen!

  De uitvaart zal in kleine kring plaatsvinden.

  Afgelopen zaterdag 9 oktober speelde onze Zaterdag 3 tegen stadsgenoot Victoria'04. Voorafgaand aan deze wedstrijd (en aan die van de Zaterdag 1) werd 1 minuut stilte gehouden en hebben we bij VFC Kariem herdacht. Het was een indrukwekkend moment. Wij hopen dat dit moment de familie tot steun is geweest.

  De herinnering blijft.